Kontakt 2017-12-18T15:17:11+00:00
Loading...

Bee Urban AB

Stora Skuggans väg 12

115 42 Stockholm

info@beeurban.se

Filip Gustafsson / VD

FÖRÄLDRALEDIG

filip@beeurban.se

Josefina Oddsberg Gustafsson / tfVD / Forskning och utveckling

Svarar på frågor om Bee Urban Trädgård, utbildning, bikupor och forskning.

0703-69 03 20

josefina@beeurban.se

Madeleine Ljungfeldt / Projektledare

Svarar på frågor om Bee Urban Evolution Lab, avtalsfrågor samt kommunikationsfrågor.

0733-33 36 60

madeleine@beeurban.se

Martin Oksanen / Biodlingsansvarig

Svarar på frågor kring bin, biskötsel och logistik kring bikupor.

070-799 61 80 / martin@beeurban.se

Maria Svennbeck / Odlingsansvarig

Svarar på frågor kring Bee Urban Trädgård och odlingar. 

maria@beeurban.se

Tobias Nilsson / Projektledare – Blommor för Bin

Svarar på frågor kring Bee Urbans engagemang i jordbrukslandskapet, kontaktperson för jordbrukare som vill delta i projektet samt för faddrar som vill stödja projektet.

070-999 63 25 / tobias@beeurban.se